Galatasaray, Icardi Transferinde Sona Yaklaşıyor

Temmuz 9, 2023 0 By admin
Galatasaray, Icardi Transferinde Sona Yaklaşıyor

Galatasaray’ın transfer gündeminde yer alan Mauro Icardi ile anlaşma aşamasına gelindiği bildirildi. Sarı-kırmızılı kulübün, Icardi Galatasaray formalarını giymesi için yoğun bir çaba içinde olduğu belirtildi.

Ünlü gazeteci Fabrizio Romano’nun aktardığına göre, Mauro Icardi Galatasaray ile anlaşmak üzere. Süper Lig’in son şampiyonu Galatasaray, Icardi GS formalarını giymesi için görüşmelerini sürdürüyor. Anlaşma bedelinin 10 milyon euro dolayında olacağı aktarıldı. İşte o tweet;

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1677982673065615360?s=20
Fabrizio Romano Transferde Sona Yaklaşıldığını Belirtti.

Galatasaray’ın, Icardi‘nin kalıcı transferi için Paris Saint-Germain ile görüşmelerini sürdürdüğü ve bu transferin yeşil ışık almak üzere olduğu ifade edildi.

Icardi’nin Galatasaray’a Transferi Şampiyonluk Hedefini Güçlendirecek

Icardi transfer süreci, Galatasaray’ın gelecek sezonki hedeflerini de belirginleştiriyor. Sarı-kırmızılı kulübün, ligdeki şampiyonluk hedefini korumak ve Şampiyonlar Ligi gruplarına kalmak isteği, Mauro Icardi‘nin transferi ile daha da güçlenecek. Bu transfer, Galatasaray’ın hedeflerine ulaşmasında önemli bir adım olacak. Icardi GS formalarını giydiği takdirde, takımın hücum hattına büyük bir güç katacağına inanılıyor.